Profesjonalne rozwiązania dla infrastruktury elektronicznej

Dallas servise&more to profesjonalne rozwiązania dla
infrastruktury elektronicznej montowanej w:

Budynkach
przemysłowych

Budynkach użytku
publicznego

Domach
jednorodzinnych


Nasz zapał do nowinek technologicznych sprawia, że praca jest naszą pasją.
Od 2017 roku realizujemy projekty, rozwijając ciągle swoje umiejętności.


Nowoczesne i sprawdzone metody

W swojej pracy wykorzystujemy coraz to nowsze i sprawniejsze metody, które wykazują się większą wydajnością i dokładność.

Nasze autorskie zastosowania spełniają rosnące oczekiwania i sprawdzają się z powodzeniem u naszych klientów.

Skuteczni partnerzy w biznesie

Zależy nam na budowaniu trwałych relacji i dobrym, fachowym wizerunku dlatego starannie wykonujemy powierzone nam zlecenia.

Sprawny i czysty montaż

Wykonujemy swoje czynności sumiennie i z poszanowaniem własności inwestycji. To, co nas wyróżnia na tle innych firm to podejście do klienta i pomoc 24/7.

Po zakończeniu prac nasi partnerzy mogą liczyć na nasze wsparcie i serwis. Jesteśmy zawsze przygotowani na niespodziewane sytuacje. Skraca to czas usunięcia usterki i zmniejsza frustrację z powodu niedziałającej instalacji.

Uprawnienia pracowników
Dallas service&more

SEP E i D

Do eksploatacji i dozoru instalacji, sieci oraz urządzeń elektroenergetycznych i gazowych.

UDT

Przyzwalające na pracę na podnośnikach i łopatach.

Certyfikat SATEL

Projektowanie, montaż i konfiguracja profesjonalnych systemów alarmowych.

Atuty współpracy z Dallas
service&more to:


Szybki czas realizacji

Jako że awaria systemu elektrycznego wywołuje przestój w firmie, nasi partnerzy mogą liczyć na szybką pomoc w wyeliminowaniu usterki. Awaria monitoringu zaś zaburza poczucie bezpieczeństwa, dlatego nie zwlekamy z jej naprawą.


Dokładność

Sprawny montaż gwarantuje odpowiednie działanie całego systemy, dlatego z najwyższą starannością wykonujemy powierzone nam zadania. Instalacja elektryczna, monitoring, system alarmowy czy sieci internetowe wymagają precyzyjnych działań doświadczonych fachowców.


Kompleksowość

Od wykonania projektu po całkowitą jego realizację, przez przeglądy okresowe oraz serwis 24/7 jesteśmy do dyspozycji dla naszych klientów i partnerów. Dysponujemy sprzętem zawsze pod ręką, aby być przygotowanym na każdą ewentualność.


Doświadczenie

Doradzamy w kwestii optymalnych rozwiązań dla domów jednorodzinnych naszych klientów i partnerów biznesowych, które instalacje będą najefektywniejsze dla jego potrzeb, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Nie musisz znać się na elektryce, my jesteśmy specjalistami.


Wysokie standardy bezpieczeństwa

Przestrzegamy zalecanych norm bezpieczeństwa i stosujemy odpowiednie procedury, które eliminują ryzyko uszkodzeń i awarii. Wysoka bezawaryjność to komfort i większe bezpieczeństwo Twojej inwestycji i Ciebie.


Terminowość

Z szacunkiem traktujemy swój czas i czas inwestorów, dlatego ważne jest dla nas, aby realizacja przebiegała zgodnie z założeniem od początku do końca. Doświadczenie pozwala nam precyzyjnie wykonywać prace, aby umożliwić klientom jak najszybsze korzystanie z instalacji.