Serwis instalacji elektrycznych przemysłowych oraz instalacji alarmowych / monitoringu

Nawet najmniejsze uszkodzenie może wywołać nie tylko przerwę, ale szkody na dużą skalę, dlatego istotne jest przeprowadzanie modernizacji przez profesjonalistów.

Doświadczenie w budowie nowych instalacji oraz szereg wyspecjalizowanych szkoleń pozwalają nam przeprowadzać serwis, z powodzeniem usuwając awarię elektryczną, sieci czy monitoringu. Wiemy, które elementy układu bywają narażone najczęściej na wady i możemy zadziałać błyskawicznie.

Nasi klienci mogą liczyć na szybką pomoc z naszej strony podczas awarii na linii produkcyjnej. Nie powodując przestojów w pracy i narażając na wysokie koszty, z niej wynikające, przedsiębiorców. Co ważne przeprowadzamy wszelkie prace z zachowaniem środków bezpieczeństwa i zagwarantowaniem bezpieczeństwa jej użytkowników. Podczas serwisu przeprowadzamy inspekcję innych obszarów instalacji, których stan może wskazywać na potrzebę modernizacji. Dzięki temu możemy zapobiec usterce innych jej części.

Chętnie służymy doradztwem w zakresie doboru najkorzystniejszego rozwiązania, które wykaże się efektywnością.

  • Poprawnie działająca instalacja elektryczna, monitoringu czy alarmu wykazuje niezawodność.
  • Zabezpiecza mienie oraz wszystkie osoby w nim przebywające.

W Dallas service&more jesteśmy profesjonalistami od montażu i serwisu instalacji przemysłowych oraz monitoringu i alarmu.

Sprawdź galerię naszych realizacji z tego
zakresu usług